Vitrína V2

Vitrína se 2 prosklenými dvířky a 2 zásuvkami z masivního borovicového dřeva v designu kolekce Classic. Produkty s vysokou kvalitou zpracování... více informací »
Vitrína  V2
11 950 Kč
Do obchodu
Vitrína se 2 prosklenými dvířky a 2 zásuvkami z masivního borovicového dřeva v designu kolekce Classic. Produkty s vysokou kvalitou zpracování...

Vitrína se 2 prosklenými dvířky a 2 zásuvkami z masivního borovicového dřeva v designu kolekce Classic. Produkty s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku pro zvýraznění přirozené struktury dřeva. Vrchní a spodní deska vitríny je silná 25 mm. Dna zásuvek a záda vitríny jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Dodáváme v demontu. Jednoduchost, klasika a elegance do vašich obývacích pokojů nebo ložnic. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor borovice
Vysoce kvalitní výrobek Vitrína V2 je k dostání rovněž tu na webu v oblíbené kategorii vitríny! Nyní koupíte akční produkty ve zmiňované sekci za akční cenu. To ovšem není všechno, máme toho více! Máme v nabídce také více skvělých kousků od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající kus Vitrína V2 originál od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat na našich stránkách nyní ve výprodejové akci! Nabídky již od 11 950 Kč.