vá postel 160

Dvoulůžková postel Norton z lamina s ABS hranamiz kolekce Norton. Postel nabízíme v dezénu dub sonoma a dodáváme ji bez roštu a matrace. Vybírat... více informací »
vá postel  160
3 905 Kč
Do obchodu
Dvoulůžková postel Norton z lamina s ABS hranamiz kolekce Norton. Postel nabízíme v dezénu dub sonoma a dodáváme ji bez roštu a matrace. Vybírat...

Dvoulůžková postel Norton z lamina s ABS hranamiz kolekce Norton. Postel nabízíme v dezénu dub sonoma a dodáváme ji bez roštu a matrace. Vybírat můžete z naší nabídky roštů a matrací. Jednoduché linie a čistý design této kolekce podtrhuje funkcionalitu a univerzalitu pro kteroukoliv místnost ve vašem domově. U produktů systému Norton klademe vysoký důraz na estetiku a zároveň jednoduchost montáže. Dodáváme v demontu. Dvoulůžkovou postel můžete kombinovat nejen s nočním stolkem, ale i s dalšími produkty kolekce Norton.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Kvalitní a velmi žádaný výrobek máte možnost pořídit v pohodě tady na stránkách v populární kategorii postele! Nyní si můžete pořídit ještě podobné zboží ze zmíněné sekce za zcela nejnižší cenu!

Kvalitní a levný produkt vá postel 160 od značky s dlouholetou tradicí FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat na našich stránkách za outletovou cenu. Právě lze objednat jen za 3 905 Kč.