vá postel Rea Nasťa 120×200

S postelí Nasťa 120 si hravě vytvoříte pokojíček svých snů. Ve variantách produktu si zvolte dezén korpusu postele ze široké škály a... více informací »
vá postel Rea Nasťa 120x200
5 657 Kč
Do obchodu
S postelí Nasťa 120 si hravě vytvoříte pokojíček svých snů. Ve variantách produktu si zvolte dezén korpusu postele ze široké škály a...

S postelí Nasťa 120 si hravě vytvoříte pokojíček svých snů. Ve variantách produktu si zvolte dezén korpusu postele ze široké škály a nakombinujte si barevné pásy čel. Postel si můžete objednat také v celobarevném provedení dezénu. Doporučujeme laťkový rošt nebo si vyberte jiný z naší široké nabídky roštů. Nosné části postele jsou z kvalitního lamina o síle 25 mm, hrany chrání 0,5 mm ABS. Ostatní části jsou z lamina 16 mm. Postel dodáváme bez matrace a v demontu. Postel Rea Nasťa 120 nabízíme bez matrace, v naší bohaté nabídce matrací si však jistě vyberete tu správnou, která bude splňovat všechny vaše požadavky. U nás zakoupíte i povlečení či polštář a přikrývku.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Tento zlevněný výrobek vá postel Rea Nasťa 120×200 můžete sehnat právě teď na našich stránkách v sekci postele! Podívejte se na unikátní produkty z této oblíbené sekce za super ceny. To ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Podívejte se taky na další produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. má prvotřídní produkty

Kvalitní a velmi žádaný produkt vá postel Rea Nasťa 120x200 od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. najdete právě teď v naší nabídce za parádní cenu. Cena od 5 657 Kč.