Červený sedací vak BeanBag Lumin Chair

Sedací vak Lumin Chair je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru křesílka jakonáhrada standartního křesla pro malé i... více informací »
Červený sedací vak BeanBag Lumin Chair
1 789 Kč
Do obchodu
Sedací vak Lumin Chair je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru křesílka jakonáhrada standartního křesla pro malé i...

Sedací vak Lumin Chair je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru křesílka jakonáhrada standartního křesla pro malé i dospělé. Vak je vyroben z odolného a lehceomyvatelného nylonového materiálu se speciálním antialergickým povrchem. Sedací vak si tak klidně můžete vzít ven na zahradu či terasu. Náplň vaku tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu. Parametry: Materiál: nylon se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: délka 80 cm x šířka 80 cm x výška 75 cm Barva: červená Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího vaku – plnění je chráněno dvojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čistění vaku: Potah není snímatelný a není určen k praní. Čištění provádíme pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění mýdlovou vodou, nebo roztokem z pracího prášku. Po použití mýdlové vody, očistěte vlhkou houbou zbytky mýdla, nebo prášku, tak aby nezůstaly na sedacím vaku fleky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva červená
Tento exkluzivní produkt můžete koupit zrovna tu na našem webu umístěný v rubrice sedací vaky. Máme pro vás ještě jiné kusy ve zmiňované kategorii za mimořádně nízkou cenu. Třeba hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. Mrkněte také na další prověřené kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce FORLIVING s.r.o. má v nabídce velmi kvalitní zboží.

Kvalitní produkt Červený sedací vak BeanBag Lumin Chair od top výrobce FORLIVING s.r.o. můžete najít na našich stránkách za akční cenu. Nyní pořídíte jen za 1 789 Kč.