Tyrkysový sedací vak BeanBag Roller

Sedací vak Roller je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru válce slouží jako sedátko či podložka pod nohy pro malé... více informací »
Tyrkysový sedací vak BeanBag Roller
1 099 Kč
Do obchodu
Sedací vak Roller je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru válce slouží jako sedátko či podložka pod nohy pro malé...

Sedací vak Roller je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru válce slouží jako sedátko či podložka pod nohy pro malé děti i dospělé. Vak je vyroben z odolného a lehce omyvatelného nylonového materiálu se speciálním antialergickým povrchem. Sedací vak si tak klidně můžete vzít ven na zahradu či terasu. Náplň vaku tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu. Parametry: Materiál: nylon se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: délka 40 cm x šířka 40 cm x výška 50 cm Barva: tyrkysová Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího vaku – plnění je chráněno dvojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čistění vaku: Potah není snímatelný a není určen k praní. Čištění provádíme pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění mýdlovou vodou, nebo roztokem z pracího prášku. Po použití mýdlové vody, očistěte vlhkou houbou zbytky mýdla, nebo prášku, tak aby nezůstaly na sedacím vaku fleky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Látka Unikátní a žádaný kousek Tyrkysový sedací vak BeanBag můžete nakoupit nyní tu na našem webu zařazený v sekci sedací vaky. Podívejte se na oblíbené výrobky z této oblíbené kategorie za skvělou cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký! U nás totiž najdete další kvalitní zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává velmi kvalitní sortiment.

Ve slevě tento produkt Tyrkysový sedací vak BeanBag Roller od známé společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte tady v akci! Nyní lze objednat jen za 1 099 Kč.