Růžový sedací vak BeanBag Cube

Sedací vak Cube je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru kostky slouží jako sedátko či podložka pod nohy pro malé i... více informací »
Růžový sedací vak BeanBag Cube
1 099 Kč
Do obchodu
Sedací vak Cube je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru kostky slouží jako sedátko či podložka pod nohy pro malé i...

Sedací vak Cube je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru kostky slouží jako sedátko či podložka pod nohy pro malé i dospělé. Vak je vyroben z odolného a lehce omyvatelného nylonového materiálu se speciálním antialergickým povrchem. Sedací vak si tak klidně můžete vzít ven na zahradu či terasu. Náplň vaku tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu. Parametry: Materiál: nylon se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: délka 40 cm x šířka 40 cm x výška 40 cm Barva: růžová Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího vaku – plnění je chráněno dvojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čistění vaku: Potah není snímatelný a není určen k praní. Čištění provádíme pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění mýdlovou vodou, nebo roztokem z pracího prášku. Po použití mýdlové vody, očistěte vlhkou houbou zbytky mýdla, nebo prášku, tak aby nezůstaly na sedacím vaku fleky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Látka
Zcela unikátní produkt najdete jednoduše na našich stránkách zařazený v sekci sedací vaky! Nyní můžete najít parádní výrobky z této populární rubriky v bezva akci! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký! U nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený výrobek Růžový sedací vak BeanBag Cube od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit právě teď se slevou. Ceny od 1 099 Kč.