Matrace Antibacterial visco vakuo

Sanitized pěna likviduje plísně, řasy, roztoče a další nežádoucí mikroorganismy, čímž zajistí skutečně zdravé a čisté prostředí pro Váš... více informací »
Matrace Antibacterial visco vakuo
19 910 Kč
Do obchodu
Sanitized pěna likviduje plísně, řasy, roztoče a další nežádoucí mikroorganismy, čímž zajistí skutečně zdravé a čisté prostředí pro Váš...

Sanitized pěna likviduje plísně, řasy, roztoče a další nežádoucí mikroorganismy, čímž zajistí skutečně zdravé a čisté prostředí pro Váš spánek. Antidekubitní prořez je vzdušný a šetrný k Vašim zádům. Jádro matrace tvoří značková pěna Elliocel. Spodní stranu tvoří líná pěna, která při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svou tvrdost podle absorbování tepla a zaručuje přizpůsobení matrace jakémukoliv zatížení. Ideálně rovnoměrně podpírá tělo. Tužší hygienická matrace vhodná také pro alergiky a dlouhodobě nemocné. Odnímatelný potah ALOE VERA, tvarově prošitý s klimatizační výplní a netkanou textílií. Vlastnosti matrace: ortopedická zátěž do 120 kg FYZIOSYSTÉM – 7 zon rozložení hmotnosti výška 22 cm uložení na všechny druhy roštů záruka 4 roky rozměr 120×200 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso Tento velmi žádaný produkt lze nakoupit rovněž na webu umístěný v rubrice matrace. Nyní pořídíte akční kusy z této oblíbené kategorie za výhodnou cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více! Mrkněte na další skvělé kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce FORLIVING s.r.o. prodává vysoce kvalitní produkty.

Tento výjimečný výrobek Matrace Antibacterial visco vakuo od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte tady teď právě opravdu výhodně. Akční ceny již od 19 910 Kč.