Válenda Fatima

Moderní a variabilní čalouněnou válendu Fatima oceníte i díky praktickému úložnému prostoru s otevíráním z boku. K posteli si... více informací »
Válenda Fatima
6 990 Kč
Do obchodu
Moderní a variabilní čalouněnou válendu Fatima oceníte i díky praktickému úložnému prostoru s otevíráním z boku. K posteli si...

Moderní a variabilní čalouněnou válendu Fatima oceníte i díky praktickému úložnému prostoru s otevíráním z boku. K posteli si můžete přiobjednat také praktická čela, která jsou jednostranně čalouněná. Navíc si můžete vybrat z 5 variant provedení nožek – chromové nebo dřevěné v dekoru bílá, šedá, palisandr nebo buk, aby se vaše postel co nejvíce hodila k vybavení ložnice. V základním provedení je postel naceněna s lamelovým roštem Relax, bez čel a bez matrace. Doporučujeme přikoupení matrace, kterou si můžete vybrat dle vašich požadavků ze široké nabídky (viz varianty). Matrace mají pratelné potahy. Rozměry: – celková šířka 95 cm – délka 205 cm – výška s čelem 101 cm – ložná plocha 90×200 cm – výška ložné plochy 60 cm u matrací Miami – výška ložné plochy 61 cm u matrací Kombiflex, Star, Monavisco – výška ložné plochy 62 cm u matrace Madona – výška ložné plochy 64 cm u matrace Bona Queen, Bona Hard, Mona Latex, Royal, Royal Max, Panter – výška nožek 15 cm Vyobrazené čalounění Katie 10 a na čelech látka Katie 9 (vzor). Poznámka: Při volbě varianty postele bez čel dodáváme samotný rám postele čalouněný pouze jednobarevnou látkou nebo ekokůží. V případě dvoubarevného vzorku prosím specifikujte vámi vybrané provedení v poznámce v nákupním košíku. Při volbě varianty s čely platí u dvoubarevného vzorku vzorovaná látka pro čela a jednobarevná látka či ekokůže pro rám postele. Rozměrová tolerance u čalouněného nábytku je cca 10-30 mm. K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 90×200 cm
Nejprodávanější kousek lze pořídit bez obtíží tu na našich stránkách v kategorii postele. Nyní si můžete vybrat oblíbené produkty ze zmíněné rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Diskontní kus Válenda Fatima od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. snadno seženete tady a teď pořád výhodně. Akční cena již od 6 990 Kč.