Konferenční stolek Vectra 1

Konferenční stolek Vectra 1 je vyrobený z kvalitního lamina o síle 16 mm. Moderní barevné kombinace zajistí, že váš stolek bude... více informací »
Konferenční stolek Vectra 1
3 001 Kč
Do obchodu
Konferenční stolek Vectra 1 je vyrobený z kvalitního lamina o síle 16 mm. Moderní barevné kombinace zajistí, že váš stolek bude...

Konferenční stolek Vectra 1 je vyrobený z kvalitního lamina o síle 16 mm. Moderní barevné kombinace zajistí, že váš stolek bude skvěle ladit do vašeho nového interiéru. Stolek si můžete vybrat s osvětlením nebo bez osvětlení. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Nový produkt máte možnost koupit aktuálně na našem webu v oblíbené sekci konferenční stolky! Máme pro vás akční produkty z této oblíbené rubriky ve slevě. To ale není vše, máme toho více. Máme v nabídce však také více skvělých produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě vyrábí vynikající sortiment

Oblíbený a kvalitní výrobek Konferenční stolek Vectra 1 originál od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete na našich stránkách teď právě opravdu výhodně. Nyní za akční cenu 3 001 Kč.