Dvoulůžková postel Venuše

Moderní dvoulůžková postel Venuše české výroby z velmi kvalitního lamina o síle 22 mm (bočnice) a 36 mm (čela a nohy). Vysoce stabilní postel... více informací »
Dvoulůžková postel Venuše
8 323 Kč
Do obchodu
Moderní dvoulůžková postel Venuše české výroby z velmi kvalitního lamina o síle 22 mm (bočnice) a 36 mm (čela a nohy). Vysoce stabilní postel...

Moderní dvoulůžková postel Venuše české výroby z velmi kvalitního lamina o síle 22 mm (bočnice) a 36 mm (čela a nohy). Vysoce stabilní postel nabízíme v několika odstínech dezénů. Boky chrání plastová hrana ABS. Postel dodáváme bez roštů a matrace, rošt můžete výškově polohovat. Doporučujeme dokoupení praktického úložného prostoru a nočních stolků v podobě poličky či se zásuvkou (viz související produkty). V nabídce naleznete postel i v jednolůžkovém provedení. Zobrazený tmavý dezén ořech již není v nabídce. Vyobrazené noční stolky nejsou součástí ceny. Postel dodáváme v demontu v kartonech a jednotlivé díly jsou sešroubovány speciálními šrouby. Díky tomu je postel snadno čistitelná a velmi pevná a tuhá při statickém i při dynamickém namáhání. K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 200×200 cm-160×200 cm-180×200 cm-140×200 cm Tento velmi oblíbený produkt Dvoulůžková postel Venuše můžete nakoupit bezstarostně tady u nás zařazený v rubrice postele. Nyní získáte ještě podobné produkty ve zmiňované rubrice za super peníze! Významný výrobce FORLIVING s.r.o. vám může poskytnout špičkové produkty Udělejte si radost. Naše nabídka je široká, máme v nabídce také více produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Ve slevě tento výrobek Dvoulůžková postel Venuše od top výrobce FORLIVING s.r.o. najdete zde nyní skutečně výhodně! Nabídka již od 8 323 Kč.