Kombinovaná komoda Venuše K2

Komoda se zásuvkou a 2 dvířky ze sektoru Venuše pro uložení oděvů a jiných drobností. Kombinovanou komodu z kvalitní a odolné... více informací »
Kombinovaná komoda Venuše K2
6 202 Kč
Do obchodu
Komoda se zásuvkou a 2 dvířky ze sektoru Venuše pro uložení oděvů a jiných drobností. Kombinovanou komodu z kvalitní a odolné...

Komoda se zásuvkou a 2 dvířky ze sektoru Venuše pro uložení oděvů a jiných drobností. Kombinovanou komodu z kvalitní a odolné laminované desky o síle 18 mm chrání pevné a silné hrany ABS. Zásuvka s kuličkovým výsuvem a automatickým dovíráním je vyrobena z bílé laminované desky o síle 12 mm. Dvířka mají tlumení dovírání, za dvířky je výškově stavitelná police. Horní deska je z laminované desky síly 22 mm. Vzhledem k použitým materiálům je komoda snadno čistitelná a odolná vůči neopatrnému zacházení. Úchytky jsou dodávány pouze v chromovém provedení. Dodáváme ji v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Nový produkt seženete jednoduše tady u nás v rubrice komody! Nyní si můžete koupit akční produkty z této populární kategorie ve výhodné akci! Náš sortiment je široký, u nás najdete více produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný kus Kombinovaná komoda Venuše K2 od výrobce FORLIVING s.r.o. naleznete zde teď právě opravdu levně! Cena již od 6 202 Kč.