Předsíňový věšák

Nástěnný věšák z lamina o síle 16mm z předsíňové kolekce Oskar. Věšák se 3 dvouháčky, závěsem a odkládací poličkou... více informací »
Předsíňový věšák
1 673 Kč
Do obchodu
Nástěnný věšák z lamina o síle 16mm z předsíňové kolekce Oskar. Věšák se 3 dvouháčky, závěsem a odkládací poličkou...

Nástěnný věšák z lamina o síle 16mm z předsíňové kolekce Oskar. Věšák se 3 dvouháčky, závěsem a odkládací poličkou nabízíme v moderním dezénu dub san remo. Hrany lamina chrání ABS o síle 0,5mm. Doporučujeme zakoupení celé předsíňové sestavy, se kterou ušetříte místo ve vaší malé předsíni, a přesto budete mít řadu odkládacích a úložných prostorů. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 60 cm – hloubka 25,5 cm – výška 141,5 cm Kombinujte dle potřeby i s jednotlivými prvky z kolekce Oskar (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LaminoZajímavý produkt Předsíňový věšák najdete právě u nás v kategorii němý sluha! Podívejte se na kvalitní produkty z této oblíbené rubriky za akční cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce také další kvalitní zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí prvotřídní produkty.

Ve slevě kus Předsíňový věšák od známého výrobce FORLIVING s.r.o. můžete sehnat na našich stránkách teď právě skutečně výhodně! Akční cena 1 673 Kč.