Věšák s lavicí R45

Odstraňte nepořádek na chodbě s tímto chytrým věšákem a botníkem v jednom. Předsíňovou sestavu věšáku s lavičkou a policemi Industrial R45... více informací »
Věšák s lavicí  R45
2 727 Kč
Do obchodu
Odstraňte nepořádek na chodbě s tímto chytrým věšákem a botníkem v jednom. Předsíňovou sestavu věšáku s lavičkou a policemi Industrial R45...

Odstraňte nepořádek na chodbě s tímto chytrým věšákem a botníkem v jednom. Předsíňovou sestavu věšáku s lavičkou a policemi Industrial R45 nabízíme skladem v kombinaci rustikálně hnědých desek a matně černého robustního rámu. Duální háčky poskytnou přehledné odložení bund celé rodiny. Do prostoru pod lavičkou srovnáte krásně vaši obuv a vytvoříte si mnohem přívětivějšího vchod do předsíně. Industriální styl je nevšední styl bydlení a doporučujeme jej do větších prostor. Ideální je místnost s dostatkem oken a s vysokými stropy. Zařiďte si svůj domov nábytkem z kolekce Industrial. Ať už potřebujete konferenční či TV stolek v obývacím pokoji, psací stůl, komody a regály v pracovně či kanceláři. – nosnost lavice 100 kg – nosnost háku 3 kg

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Kov
Zajímavý výrobek Věšák s lavicí R45 máte možnost dostat přímo tu na našich stránkách zařazený v rubrice němý sluha. Mrkněte na ještě další produkty z naší sekce za super ceny. Výrobce FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům nabízí špičkové zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Tento skvělý produkt Věšák s lavicí R45 od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. snadno najdete na našich stránkách teď právě opravdu levně! Nabídky již od 2 727 Kč.