Dětská postel Viola

Dětská postel Viola z masivního borovicového dřeva je ošetřena 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku. Vaše dítko ochrání proti nechtěnému... více informací »
Dětská postel Viola
2 979 Kč
Do obchodu
Dětská postel Viola z masivního borovicového dřeva je ošetřena 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku. Vaše dítko ochrání proti nechtěnému...

Dětská postel Viola z masivního borovicového dřeva je ošetřena 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku. Vaše dítko ochrání proti nechtěnému pádu zábrany, rošt je zhotoven z dřevěných latěk svázaných textilní páskou. Z přírodního masivu jsou všechny části vč. bočnic. Záda korpusů jsou z bílého sololitu tl. 0,5 mm. Dodáváme v demontu. Doporučujeme přikoupení praktického úložného prostoru a nezapomeňte si objednat matraci (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor borovice Oblíbený a kvalitní produkt máte možnost získat právě zde tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii postele! Získejte další produkty ze zmíněné kategorie za super cenu!

Levný kus Dětská postel Viola od top výrobce FORLIVING s.r.o. snadno najdete u nás právě za výprodejovou cenu. Právě teď jen za 2 979 Kč.