Jídelní stůl Vision

Designový jídelní stůl Vision vás překvapí svým provedením a elegantními liniemi. Stůl je vyrobený v kombinaci lakované MDF do vysokého lesku a... více informací »
Jídelní stůl Vision
12 755 Kč
Do obchodu
Designový jídelní stůl Vision vás překvapí svým provedením a elegantními liniemi. Stůl je vyrobený v kombinaci lakované MDF do vysokého lesku a...

Designový jídelní stůl Vision vás překvapí svým provedením a elegantními liniemi. Stůl je vyrobený v kombinaci lakované MDF do vysokého lesku a nerez oceli. Spodní podstava zajišťuje perfektní stabilitu, noha do tvaru V v kombinaci s vysoce leskou deskou v čistě bílé barvě rozjasní i tmavší části jídelny. Rozkládací deska zároveň pasuje stůl do role praktické součásti jídelny, protože pohodlně usadíte k nedělnímu obědu či sváteční tabuli i početnější rodinu. Stůl vám dodáme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Kov-Lakovaná MDF Často hledaný produkt je k dostání rovnou na našich stránkách umístěný v sekci jídelní stoly! Nyní koupíte jiné zboží z této známé sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! To však není vše, u nás vám nabízíme více. U nás najdete další skvělé kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. vám představuje prvotřídní sortiment. Vždyť to vidíte sami!

Tento designový produkt Jídelní stůl Vision od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat tady a teď za výhodnou cenu. Teď za akční cenu 12 755 Kč.