Manažerské křeslo VISION Ivory Z91450040

Bílá kancelářská židle Vision s prodyšným sedákem a opěrákem z textilie v odstínu slonová kost. Minimalistický design... více informací »
Manažerské křeslo VISION Ivory Z91450040
9 293 Kč
Do obchodu
Bílá kancelářská židle Vision s prodyšným sedákem a opěrákem z textilie v odstínu slonová kost. Minimalistický design...

Bílá kancelářská židle Vision s prodyšným sedákem a opěrákem z textilie v odstínu slonová kost. Minimalistický design skrývá synchronní mechanismus novým a vzrušujícím způsobem – plně integrovaným do konstrukce, to umožňuje čisté linie a ultra lehký vzhled. Svým jemným a nápaditým designem se ideálně hodí pro home office, ale současně splňuje požadavky pro použití v náročném kancelářském prostředí. Výhodou managerského křesla s prodlouženou záruční lhůtou je automatické nastavení síly protiváhy, pevné designové područky a kolečka o průměru 60 mm pro měkké povrchy (koberec, lino).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka 55 Tento neodolatelný kousek Manažerské křeslo VISION Ivory najdete nyní u nás ve známé sekci kancelářské židle. Vyberte si další produkty z této známé kategorie za super ceny. Známý výrobce FORLIVING s.r.o. pro vás vyrábí vysoce kvalitní výrobky. Vždyť to vidíte sami!

Tento kvalitní a levný výrobek Manažerské křeslo VISION Ivory Z91450040 od značky FORLIVING s.r.o. můžete pořídit na našich stránkách teď právě skutečně výhodně. Ceny od 9 293 Kč.