Matrace Medi Vita 20 90×200 cm

Na vysoce elastické latexové matraci Medi Vita vás čeká příjemný a klidný spánek. Vzhledem ke své pružnosti je matrace vhodná... více informací »
Matrace Medi Vita 20 90x200 cm
11 559 Kč
Do obchodu
Na vysoce elastické latexové matraci Medi Vita vás čeká příjemný a klidný spánek. Vzhledem ke své pružnosti je matrace vhodná...

Na vysoce elastické latexové matraci Medi Vita vás čeká příjemný a klidný spánek. Vzhledem ke své pružnosti je matrace vhodná i pro motorové rošty. Jádro matrace je provzdušněno odvětrávacími kanálky, které zajistí odvod vlhkosti a potu. Je tedy naprosto ideální pro alergiky nebo sportovce, kteří potřebují zregenerovat svalstvo. Matrace české výroby se díky vysoké pružnosti přizpůsobí jakékoliv poloze těla. Maximální doporučené zatížení matrace je 120 kg. Hygieničnost matrace podporuje snímatelný potah Terri se zlatou mřížkou, která napomáhá odvětrávání matrace. Vysoká gramáž a prošití potahové látky vám zajistí komfortní spaní. V případě potřeby jej můžete vyprat na program do 40°C. Vlastnosti: – rozměr: 90×200 cm – záruka: 5 let – tuhost matrace: měkčí – výška matrace s potahem: 20 cm – doporučený rošt: pevný rošt, ručně polohovací rošt, motorový rošt

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Ahorn
Tento oblíbený produkt můžete koupit zrovna tu na webu v populární kategorii matrace! Máme pro vás ostatní produkty ve zmiňované kategorii za internetové ceny! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další skvělé kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní produkty. Přesvědčte se!

Tento výjimečný produkt Matrace Medi Vita 20 90x200 cm od top výrobce FORLIVING s.r.o. seženete nyní opravdu levně! Akční ceny již od 11 559 Kč.