Vitrína 009

Vitrína má 3 zásuvky a 2 police a je vyrobený z kvalitního lamina o síle 16 mm, vrchní desky mají sílu 25 mm, čímž je zajištěna vysoká stabilita... více informací »
Vitrína  009
5 264 Kč
Do obchodu
Vitrína má 3 zásuvky a 2 police a je vyrobený z kvalitního lamina o síle 16 mm, vrchní desky mají sílu 25 mm, čímž je zajištěna vysoká stabilita...

Vitrína má 3 zásuvky a 2 police a je vyrobený z kvalitního lamina o síle 16 mm, vrchní desky mají sílu 25 mm, čímž je zajištěna vysoká stabilita nábytku. Vitrína má 0,5 mm ABS hrany. Vyobrazený dezén navarra – vybírat můžete i jiné dezény viz volitelné parametry. Dodáváme v demontu. Vitrína je součástí sektorového systému Rea Denisa. K vitríně si můžete objednat také sadu 2 kusů skleněných poliček a LED osvětlením.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Kolekce Rea Denisa Tento žádaný produkt je k dostání rovněž tu na našem webu v oblíbené kategorii vitríny! Prozkoumejte unikátní produkty z naší kategorie v bezva akci. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také další prověřené produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější kus Vitrína 009 od top značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte tady teď právě ve slevě! Nabídka od 5 264 Kč.