Nízká vitrína 1D1W

Nízká vitrína Davin 1D1W v kombinaci dezénů dub canyon / vysoký bílý lesk. Policovou vitrínu z lamina o síle 22mm (horní deska),... více informací »
Nízká vitrína  1D1W
6 681 Kč
Do obchodu
Nízká vitrína Davin 1D1W v kombinaci dezénů dub canyon / vysoký bílý lesk. Policovou vitrínu z lamina o síle 22mm (horní deska),...

Nízká vitrína Davin 1D1W v kombinaci dezénů dub canyon / vysoký bílý lesk. Policovou vitrínu z lamina o síle 22mm (horní deska), 16mm (korpusy) a MDF 19mm (čela dveří) chrání ABS hrany. Čelní strany nábytku zdobí zakulacené lišty z MDF olepené folií, čela dveří jsou prosklená nebo v bílém vysokém lesku. Nožičky jsou plastové, úchyty kovové. Dodáváme v demontu. Atraktivní nábytek z kolekce Davin doporučujeme do menších obývacích pokojů či jídelen. Pro snadné a rychlé objednání jsme pro vás vytvořili ucelenou obývací sestavu Davin (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-MDF-SkloTento kvalitní a žádaný produkt Nízká vitrína 1D1W lze koupit právě nyní tu na našem webu umístěný v kategorii příborníky. Nyní si můžete pořídit unikátní zboží z této oblíbené rubriky za výhodnou cenu.

Tento žádaný výrobek Nízká vitrína 1D1W od populární značky FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte na našich stránkách teď téměř zdarma. Právě teď jen za 6 681 Kč.