Závěsná vitrína 1D1W

Závěsná vitrína z kolekce Damis je vyrobená z lamina. Vitrína v dezénu dub sonoma má plná dvířka a prosklená dvířka. Vnitřní vybavení... více informací »
Závěsná vitrína  1D1W
5 809 Kč
Do obchodu
Závěsná vitrína z kolekce Damis je vyrobená z lamina. Vitrína v dezénu dub sonoma má plná dvířka a prosklená dvířka. Vnitřní vybavení...

Závěsná vitrína z kolekce Damis je vyrobená z lamina. Vitrína v dezénu dub sonoma má plná dvířka a prosklená dvířka. Vnitřní vybavení závěsné vitríny (viz obrázek níže). Nábytek této kolekce se hodí především na zařízení moderních interiérů. Jednoduchý design a elegantní vzhled nábytku podporují ergonomické úchytky. Produkty kolekce Damis svým vzhledem připomínají masivní nábytek. Hrany závěsné vitríny jsou opatřeny ABS, která má za úkol chránit vitrínu před mechanickým poškozením. Závěsnou vitrínu lze objednat s LED osvětlením (viz varianty produkty). Dodáváno v demontu. Výše uvedená cena je za variantu závěsné vitríny bez LED osvětlení. Závěsná vitrína je součástí kolekce Damis.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Kvalitní a oblíbený produkt Závěsná vitrína 1D1W lze získat jednoduše tu na webu zařazený v kategorii vitríny! Nyní si můžete vybrat ještě jiné zboží z této populární sekce z pohodlí domova! Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás více produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě dodává vysoce kvalitní zboží Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Tento exkluzivní produkt Závěsná vitrína 1D1W od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat u nás za akční cenu. Akční ceny již od 5 809 Kč.