Vysoká vitrína 1D1W1S

Vysokou vitrínu Vigo 1D1W1S nabízíme v barevné kombinaci bílá/dub. Vitrínu z lamina o síle 16 mm (horní deska, korpusy) a MDF 16 mm (čelo zásuvky a... více informací »
Vysoká vitrína  1D1W1S
4 503 Kč
Do obchodu
Vysokou vitrínu Vigo 1D1W1S nabízíme v barevné kombinaci bílá/dub. Vitrínu z lamina o síle 16 mm (horní deska, korpusy) a MDF 16 mm (čelo zásuvky a...

Vysokou vitrínu Vigo 1D1W1S nabízíme v barevné kombinaci bílá/dub. Vitrínu z lamina o síle 16 mm (horní deska, korpusy) a MDF 16 mm (čelo zásuvky a dvířek) chrání ABS hrany. Vitrína má 2 plná a 2 prosklená dvířka a ve spodní části praktickou zásuvku. Pojezdy jsou kuličkové plnovýsuvné. Přední čela jsou olepená folií v bílém vysokém lesku. Do prosklené části doporučujeme přikoupení LED osvětlení (viz varianty produktu). Dodáváme v demontu. Prohlédněte si všechny prvky z moderní kolekce Vigo, která má své kouzlo a jemnost a zaručeně rozzáří každý interiér. Pro snadné a rychlé objednání jsme pro vás vytvořili ucelenou obývací sestavu (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-MDF-SkloTento levný produkt Vysoká vitrína 1D1W1S můžete nakoupit prostě tady a teď na našem webu v rubrice vitríny! Prozkoumejte zcela nové zboží z této populární kategorie za parádní cenu! To ale není vše, naše nabídka je široká. Podívejte se také na další kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Ve slevě výrobek Vysoká vitrína 1D1W1S pocházející od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat zde nyní téměř zdarma. Nabídky již od 4 503 Kč.