Vitrína 1D1W1S

Praktická vitrína z lamina s ABS hranamiz kolekce Top Mix. Vysokou vitrínu s částečně prosklenými a plnými dvířky a zásuvkou nabízíme v... více informací »
Vitrína  1D1W1S
2 412 Kč
Do obchodu
Praktická vitrína z lamina s ABS hranamiz kolekce Top Mix. Vysokou vitrínu s částečně prosklenými a plnými dvířky a zásuvkou nabízíme v...

Praktická vitrína z lamina s ABS hranamiz kolekce Top Mix. Vysokou vitrínu s částečně prosklenými a plnými dvířky a zásuvkou nabízíme v provedení dub sonoma nebo v kombinaci dub sonoma/bílá (viz varianty produktu). Síla lamina 16mm, síla ABS hrany 0,5mm. Jednoduchá a zároveň velmi atraktivní vitrína je ideální pro aktivní jedince, kteří kladou důraz na funkcionalitu a praktický rozměr svého domova. Dodáváme v demontu. Vysokou vitrínu můžete kombinovat s dalšími produkty kolekce Top mix.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Sklo Ve slevě tento výrobek Vitrína 1D1W1S jde koupit mimo jiné tu na webu zařazený v kategorii vitríny. Najděte si ostatní produkty z této populární sekce za mimořádně nízkou cenu! To není všechno, u nás vám nabízíme více. Mrkněte také na více skvělých produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel FORLIVING s.r.o. vás a vaše blízké obohatí o top zboží

Tento akční produkt Vitrína 1D1W1S pocházející od značky FORLIVING s.r.o. můžete najít tady skutečně výhodně! Nyní lze objednat jen za 2 412 Kč.