Vitrína 27

Vitrína Rio je vyrobená z lamina a můžete si ji vybrat z několika moderních barevných kombinací. Vitrína je rozdělaná na 2 části. Za prosklenými... více informací »
Vitrína  27
6 558 Kč
Do obchodu
Vitrína Rio je vyrobená z lamina a můžete si ji vybrat z několika moderních barevných kombinací. Vitrína je rozdělaná na 2 části. Za prosklenými...

Vitrína Rio je vyrobená z lamina a můžete si ji vybrat z několika moderních barevných kombinací. Vitrína je rozdělaná na 2 části. Za prosklenými dvířky naleznete skleněnou poličku, ke které si můžete doobjednat osvětlení. Ve střední části jsou 2 praktické zásuvky. Ve spodní části za plnými dvířky naleznete nastavitelnou poličku. Navíc díky poličkám po stranách vitrína nabízí i prostor pro vystavení fotografií či upomínkových předmětů nejen z dovolené. Dodáváme v demontu. Vitrína je součástí kolekce Rio.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Tento skvělý kousek Vitrína 27 můžete získat nyní tady u nás v populární kategorii vitríny. Připravili jsme pro vás unikátní produkty z této kategorie za super peníze. V očích zákazníků populární výrobce FORLIVING s.r.o. má v nabídce vysoce kvalitní sortiment. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Diskontní kus Vitrína 27 od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete u nás nyní ve výprodejové akci! Aktuálně v akci za 6 558 Kč.