Vitrína 28

Vitrína Rio je vyrobená z lamina a můžete si ji vybrat z několika moderních barevných kombinací. Vitrína je rozdělaná na 2 části. Za prosklenými... více informací »
Vitrína  28
6 069 Kč
Do obchodu
Vitrína Rio je vyrobená z lamina a můžete si ji vybrat z několika moderních barevných kombinací. Vitrína je rozdělaná na 2 části. Za prosklenými...

Vitrína Rio je vyrobená z lamina a můžete si ji vybrat z několika moderních barevných kombinací. Vitrína je rozdělaná na 2 části. Za prosklenými dvířky naleznete 2 skleněné poličky, ke kterým si můžete doobjednat osvětlení. Ve spodní části za plnými dvířky naleznete nastavitelnou poličku. Navíc díky poličkám po stranách vitrína nabízí i prostor pro vystavení fotografií či upomínkových předmětů nejen z dovolené. Dodáváme v demontu. Vitrína je součástí kolekce Rio.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Designový výrobek Vitrína 28 je k získání ještě na stránkách v sekci vitríny. Připravili jsme pro vás ještě další výrobky z této oblíbené rubriky za výborné peníze.

Tento akční a ve slevě produkt Vitrína 28 originál od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete najít na našich stránkách nyní skutečně výhodně. Cena od 6 069 Kč.