Vitrína 29

Vitrína Rio je vyrobená z lamina a můžete si ji vybrat z několika moderních barevných kombinací. Vitrína je rozdělaná na 2 části. Za prosklenými... více informací »
Vitrína  29
6 558 Kč
Do obchodu
Vitrína Rio je vyrobená z lamina a můžete si ji vybrat z několika moderních barevných kombinací. Vitrína je rozdělaná na 2 části. Za prosklenými...

Vitrína Rio je vyrobená z lamina a můžete si ji vybrat z několika moderních barevných kombinací. Vitrína je rozdělaná na 2 části. Za prosklenými dvířky naleznete skleněnou poličku, ke které si můžete doobjednat osvětlení. Ve střední části jsou 2 praktické zásuvky. Ve spodní části za plnými dvířky naleznete nastavitelnou poličku. Navíc díky poličkám po stranách vitrína nabízí i prostor pro vystavení fotografií či upomínkových předmětů nejen z dovolené. Dodáváme v demontu. Vitrína je součástí kolekce Rio.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Tento diskontní produkt lze pořídit taky tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii vitríny! Prozkoumejte ostatní produkty z této oblíbené rubriky za výprodejovou cenu! To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký! Máme v nabídce však také další kvalitní produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější produkt Vitrína 29 od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. můžete sehnat u nás teď téměř zdarma! V akci od 6 558 Kč.