Vitrína 2D1W1S

Praktická vitrína z lamina s ABS hranamiz kolekce Top Mix. Vysokou vitrínu s částečně prosklenými dvířky, 2 plnými dvířky a zásuvkou nabízíme v... více informací »
Vitrína  2D1W1S
3 071 Kč
Do obchodu
Praktická vitrína z lamina s ABS hranamiz kolekce Top Mix. Vysokou vitrínu s částečně prosklenými dvířky, 2 plnými dvířky a zásuvkou nabízíme v...

Praktická vitrína z lamina s ABS hranamiz kolekce Top Mix. Vysokou vitrínu s částečně prosklenými dvířky, 2 plnými dvířky a zásuvkou nabízíme v provedení dub sonoma nebo v kombinaci dub sonoma/bílá (viz varianty produktu). Síla lamina 16mm, síla ABS hrany 0,5mm. Jednoduchá a zároveň velmi atraktivní vitrína je ideální pro aktivní jedince, kteří kladou důraz na funkcionalitu a praktický rozměr svého domova. Dodáváme v demontu. Vitrínu můžete kombinovat s dalšími produkty kolekce Top mix.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Sklo Tento kvalitní a žádaný kus je k dostání teď tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice vitríny! Nyní můžete získat akční produkty ze zmíněné rubriky za zcela nejnižší cenu. Tato vyjímečná značka FORLIVING s.r.o. má k dispozici prvotřídní produkty. Vždyť to vidíte sami!

Tento kvalitní produkt Vitrína 2D1W1S od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít právě nyní se slevou. Akční ceny již od 3 071 Kč.