Vitrína 2D2W

Vitrína Parma 2D2W na dřevěnýchnožkách. Vitrínu s kovovými úchyty na 2 plných a 2 částečně prosklených dvířkách nabízíme v dezénu dub... více informací »
Vitrína  2D2W
6 883 Kč
Do obchodu
Vitrína Parma 2D2W na dřevěnýchnožkách. Vitrínu s kovovými úchyty na 2 plných a 2 částečně prosklených dvířkách nabízíme v dezénu dub...

Vitrína Parma 2D2W na dřevěnýchnožkách. Vitrínu s kovovými úchyty na 2 plných a 2 částečně prosklených dvířkách nabízíme v dezénu dub sonoma čoko / béžový lesk. Stylová a nadčasová sestava nábytku z kolekce Parma s retro prvky potěší snad všechny generace. Barevné provedení ji předurčuje do vysoce reprezentativních prostorů vaší předsíně, obývacího pokoje, jídelny i ložnice. Dodáváme v demontu. Doporučujeme zakoupení moderního LED osvětlení (viz varianty produktu). Nadčasový nábytek z kolekce Parma vyrábíme z lamina o síle 16mm (korpusy i horní desky), hrany ABS o síle 0,5mm. Úchyty jsou kovové a pojezdy kolečkové. Na čelní straně jsou MDF ozdobné lišty olepené folií v barvě dezénu lamina. Doporučujeme kombinovat i s dalšími produkty kolekce Parma.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 164Tento oblíbený produkt Vitrína 2D2W lze pořídit jednoduše tady na našich stránkách v kategorii vitríny! Nyní si můžete vybrat unikátní produkty ve zmiňované rubrice za rozumné peníze. Přední výrobce FORLIVING s.r.o. má v nabídce top produkty. To není všechno, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás taky další skvělé produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě kus Vitrína 2D2W od známé značky FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte teď opravdu levně! Nabídka od 6 883 Kč.