Vitrína 2W2S

Moderní vitrína z lamina s ABS hranami z kolekce Tiffany. Vitrínu se 2 prosklenými dvířky a 2 zásuvkami nabízíme v dezénu... více informací »
Vitrína  2W2S
8 556 Kč
Do obchodu
Moderní vitrína z lamina s ABS hranami z kolekce Tiffany. Vitrínu se 2 prosklenými dvířky a 2 zásuvkami nabízíme v dezénu...

Moderní vitrína z lamina s ABS hranami z kolekce Tiffany. Vitrínu se 2 prosklenými dvířky a 2 zásuvkami nabízíme v dezénu woodline krém. V blízkosti tohoto nábytku se budou také vyjímat tmavé, lesklé a skleněné prvky, které tento nábytek jakoby přenesou zpět v čase, ale současně mu ponechají jeho moderní charakter. Dodáváme v demontu bez zobrazených dekorací. Vitrínu dokonale zkombinujete s prvky kolekce Tiffany.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Kolekce Tiffany Neodolatelný produkt Vitrína 2W2S jde koupit zrovna tady na našich stránkách v populární sekci vitríny. Nyní pořídíte nové zboží ze zmíněné sekce za příznivou cenu! Významná značka FORLIVING s.r.o. vám poskytuje vysoce kvalitní výrobky Udělejte si radost. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás totiž najdete více kvalitních produktů značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt Vitrína 2W2S od známé značky FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete zde teď se slevou. Teď v akci 8 556 Kč.