Vysoká vitrína B5

Luxusní vitrínu Brando B5 se 2 dvířky nabízíme z lamina v dezénu bílá / beton. Zvolte si prosím levou či pravou variantu otevírání. Přední... více informací »
Vysoká vitrína  B5
7 875 Kč
Do obchodu
Luxusní vitrínu Brando B5 se 2 dvířky nabízíme z lamina v dezénu bílá / beton. Zvolte si prosím levou či pravou variantu otevírání. Přední...

Luxusní vitrínu Brando B5 se 2 dvířky nabízíme z lamina v dezénu bílá / beton. Zvolte si prosím levou či pravou variantu otevírání. Přední fronty ve vysokém bílém lesku společně s vyfrézovanými úchyty dodávají místnosti nádech elegance. Dodáváme v demontu vč. bílého LED osvětlení, které vykouzlí příjemnou a útulnou atmosféru. V naší nabídce naleznete ucelený obývací pokoj Brando. Potřebujete-li však ještě více úložných prostorů, prohlédněte si celou kolekci Brando a vyskládejte si obývací pokoj a jídelnu dle vašich představ a možností. Korpusy a vrchní desky nábytku Brando mají sílu lamina 16mm, hrany chrání ABS 0,5mm. Dvířka se systémem tichého dovírání a zásuvky jsou z MDF o síle 18mm potažené folií (PVC). Nožky jsou plastové, úchyty frézované a sklo na předních plochách tvrzené.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Foliovaná MDF-Sklo
Oblíbený a kvalitní produkt Vysoká vitrína B5 jde sehnat právě zde na našem webu v populární rubrice vitríny! Prozkoumejte ještě ostatní výrobky z této známé sekce na pár kliknutí. Tato vyjímečná značka FORLIVING s.r.o. vyrábí špičkové produkty. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Tento kvalitní kus Vysoká vitrína B5 od společnosti FORLIVING s.r.o. pořídíte u nás skutečně výhodně! Nabídka od 7 875 Kč.