Vitrína GR5

Vitrínu Gray GR5 se 2 dvířky nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic nepokazíte v jakékoli místnosti... více informací »
Vitrína  GR5
6 899 Kč
Do obchodu
Vitrínu Gray GR5 se 2 dvířky nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic nepokazíte v jakékoli místnosti...

Vitrínu Gray GR5 se 2 dvířky nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic nepokazíte v jakékoli místnosti vašeho domova a skvěle tak doladíte všechny doplňky. Elegantní podlouhlé kovové úchyty doplňují celkový design nábytku. Nožky jsou ze šedého plastu. Do vitríny si můžete přiobjednat efektní LED osvětlení modré barvy, které zvýrazní vystavené předměty a zároveň po západu slunce navodí příjemnou a uklidňující atmosféru v místnosti. Dodáváme v demontu. Vyskládejte si domov dle vlastní představy a možností z prvků kolekce Gray, která je ideálním řešením pro vytvoření moderního prostředí ve vašem obýváku, dětském či studentském pokoji nebo v jídelně.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Tento žádaný produkt Vitrína GR5 lze zakoupit bez problémů na našem webu v populární sekci vitríny. Nyní koupíte ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie za parádní cenu. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce další skvělé kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. V očích zákazníků populární výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky poskytuje vysoce kvalitní produkty..

Tento nejprodávanější výrobek Vitrína GR5 od známé společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete právě nyní na našich stránkách až neuvěřitelně levně. V současnosti pořídíte za cenu 6 899 Kč.