Vitrína LI5, dub sonoma trufle/bílý lesk

Vitrína z kolekce Lionel v dezénu dub sonoma truflový je vyrobena z lamina. Snadné otevírání dvířek a zásuvek zajišťují... více informací »
Vitrína  LI5
4 449 Kč
Do obchodu
Vitrína z kolekce Lionel v dezénu dub sonoma truflový je vyrobena z lamina. Snadné otevírání dvířek a zásuvek zajišťují...

Vitrína z kolekce Lionel v dezénu dub sonoma truflový je vyrobena z lamina. Snadné otevírání dvířek a zásuvek zajišťují atypické úchytky, které nenarušují jejich vzhled. Vitrína má 3 plná dvířka a dvířka s prosklením. Čela dvířek jsou v bílém lesku. LED osvětlení není součástí vitríny. Dodáváme v demontu. Nábytek z kolekce Lionel je elegantní a má luxusní vzhled. Produkty této kolekce se hodí do moderního interiéru a lze je použít při zařizování obývacích pokojů, jídelen či ložnic. Za zvýhodněnou cenu nabízíme poslední kus. Jedná se o nový produkt, který pochází ze storna objednávky jiného zákazníka. Případně jsme jej mohli rozbalit i za účelem předvádění či focení pro náš e-shop.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá Oblíbený produkt jde koupit v pohodě tu na stránkách v kategorii vitríny! Vyberte si parádní produkty z této oblíbené sekce za příznivou cenu! Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás také další kvalitní kousky značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka FORLIVING s.r.o. má vysoce kvalitní produkty.

Diskontní výrobek Vitrína LI5, dub sonoma trufle/bílý lesk od top výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte na našich stránkách teď právě skutečně levně. Akční cena od 4 449 Kč.