Závěsná vitrína , san marino / cream

Kombinovaná závěsná vitrína Studiolo v dezénu dřeva san marino s dvířky krémové barvy. Skříňka je vyrobena z lamina o síle 16 mm a jedna... více informací »
Závěsná vitrína
3 290 Kč
Do obchodu
Kombinovaná závěsná vitrína Studiolo v dezénu dřeva san marino s dvířky krémové barvy. Skříňka je vyrobena z lamina o síle 16 mm a jedna...

Kombinovaná závěsná vitrína Studiolo v dezénu dřeva san marino s dvířky krémové barvy. Skříňka je vyrobena z lamina o síle 16 mm a jedna dvířka jsou skleněná. Vitrína jistě pojme všechny vaše cennosti. K dispozici vám budou 2 úložné prostory s poličkami. A to nejdůležitější můžete vystavit za prosklenými dvířky všem na odiv. Závěsnou vitrínu doporučujeme kombinovat s nábytkem stejného provedení. Dodáváme v demontu. Provedení: san marino / cream lamino Podívejte se také na další nábytek z kolekce Studiolo – viz související produkty níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka 90
Tento designový kousek najdete nyní tady na našem webu ve známé kategorii vitríny! Nyní získáte akční výrobky ve zmíněné sekci za super peníze! Známá značka FORLIVING s.r.o. má kvalitní výrobky.

Designový výrobek Závěsná vitrína , san marino / cream od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete na našich stránkách teď právě za výhodnou cenu. Akční cena již od 3 290 Kč.