Závěsná vitrína , / šedý grafit

Do naší nabídky sektorového nábytku zařazujeme elegantní kolekci Murales. Nábytek tohoto provedení disponuje luxusním designem, jež se skvěle hodí... více informací »
Závěsná vitrína
3 290 Kč
Do obchodu
Do naší nabídky sektorového nábytku zařazujeme elegantní kolekci Murales. Nábytek tohoto provedení disponuje luxusním designem, jež se skvěle hodí...

Do naší nabídky sektorového nábytku zařazujeme elegantní kolekci Murales. Nábytek tohoto provedení disponuje luxusním designem, jež se skvěle hodí do každé moderní domácnosti. Závěsná vitrína je vyrobena z lamina s ABS hranami. Dezén velmi hezky kombinuje dřevo dubu artisan s barvou šedého grafitu. Na uložení všeho potřebného máte k dispozici dva vnitřní prostory s policemi za dvířky. Jedna dvířka jsou prosklená a obě jsou vybavená dotykovým systémem PUSH UP. Vitrína lze také dovybavit LED osvětlením. Tloušťka použitého materiálu je 16 mm, nosnost laminové police je 5 kg a nosnost skleněné police maximálně 3 kilogramy. Dodáváme v demontu. Provedení: dub artisan / šedý grafit laminovaná DTD / ABS hrany tloušťka materiálu 16 mm nosnost skleněné police 3 kg nosnost laminové police 5 kg Další nábytek ze sektorové kolekce Murales naleznete níže – viz související produkty.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka 96.5 Tento kvalitní produkt jde sehnat právě na našich stránkách v sekci vitríny. Nyní si můžete pořídit parádní kousky z této populární rubriky za akční cenu. Náš sortiment je široký, máme v nabídce také další prověřené kousky značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka FORLIVING s.r.o. představuje skvělý sortiment A to je teprve začátek!

Kvalitní a oblíbený kus Závěsná vitrína , / šedý grafit od známé společnosti FORLIVING s.r.o. můžete najít tady a teď právě opravdu výhodně. Právě lze objednat jen za 3 290 Kč.