Vysoká vitrína 1D1W1S, vintage

Vysoká vitrína Magellan s horní deskou z lamina o síle 32 mm. Vitrínu se zásuvkou, plnými a prosklenými dvířky nabízíme v dezénu borovice vintage.... více informací »
Vysoká vitrína  1D1W1S
6 241 Kč
Do obchodu
Vysoká vitrína Magellan s horní deskou z lamina o síle 32 mm. Vitrínu se zásuvkou, plnými a prosklenými dvířky nabízíme v dezénu borovice vintage....

Vysoká vitrína Magellan s horní deskou z lamina o síle 32 mm. Vitrínu se zásuvkou, plnými a prosklenými dvířky nabízíme v dezénu borovice vintage. Na bočnicích korpusů (32 mm) je ozdobná lišta (20 mm) s kovovými dekoračními prvky. Dvířka a čela zásuvky (20 mm). Úchytky jsou kovové, pojezdy zásuvky kuličkové, plnovýsuvné. Doporučujeme zakoupení dalších prvků z kolekce Magellan, se kterou budete mít řadu odkládacích a úložných prostorů (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Hodně oblíbený kus máte možnost koupit pohodlně tady u nás ve známé kategorii vitríny. Prozkoumejte ještě ostatní produkty ve zmíněné kategorii na pár kliknutí! To ovšem není vše, nebojte, máme toho více. Mrkněte také na další kvalitní kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný výrobek Vysoká vitrína 1D1W1S, vintage od společnosti FORLIVING s.r.o. můžete pořídit nyní ve slevě. Nabídka již od 6 241 Kč.