Vysoká vitrína MALTA 2D1W2S

Vysokou vitrínu Malta 2D1W2S nabízíme v dezénu sibiřský modřín. Malé otevřené prostory ve spodní částí a prostory za prosklenými dvířky jsou... více informací »
Vysoká vitrína MALTA 2D1W2S
8 921 Kč
Do obchodu
Vysokou vitrínu Malta 2D1W2S nabízíme v dezénu sibiřský modřín. Malé otevřené prostory ve spodní částí a prostory za prosklenými dvířky jsou...

Vysokou vitrínu Malta 2D1W2S nabízíme v dezénu sibiřský modřín. Malé otevřené prostory ve spodní částí a prostory za prosklenými dvířky jsou v odstínu lyon ořech. Na 3 skleněných policích můžete vystavit různé dekorace, knihy či oblíbenou keramiku. Další úložné prostory naleznete za 2 plnými dvířky a ve 2 malých zásuvkách. Potřebujete nábytek do obývacího pokoje či jídelny v tradičním stylu? Kolekce Malta rozhodně stojí za zvážení. Dodáváme v demontu. Bílý nábytek ze stylové kolekce Malta bude skvěle vynikat v jídelně či obývacím pokoji vymalovaném výraznějšími barvami. Pojezdy zásuvek jsou plnovýsuvné, úchytky kovové, nožky plastové. Korpusy, čela dvířek a zásuvek jsou z lamina o síle 16 mm. Přední lišty jsou z MDF o síle 25 mm. Hrany nábytku chrání ABSpřed mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-MDF-Sklo Tento velmi oblíbený produkt Vysoká vitrína MALTA 2D1W2S pořídíte již dnes tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii vitríny! Nyní najdete vyjímečné produkty ve zmíněné rubrice za akční cenu.

Tento kvalitní a levný kus Vysoká vitrína MALTA 2D1W2S značky FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte na našich stránkách nyní se slevou. Právě lze objednat jen za 8 921 Kč.