Vitrína W2D2S

Vitrína Provence W2D2S patří do luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní... více informací »
Vitrína  W2D2S
9 666 Kč
Do obchodu
Vitrína Provence W2D2S patří do luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní...

Vitrína Provence W2D2S patří do luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Vitrína s originálními úchytkami nabízí spoustu úložného prostoru (plná dvířka, prosklená dvířka, 2 zásuvky, 18 přihrádek na lahve, odkládací poličky). Dopřejte si luxus a nádech historie i u vás doma. S kolekcí Provence se váš interiér stane útulným domovem. Dodáváme v demontu. Vitrína W2D2S je jedním z prvků kolekce Provence v zelené barvě a vybavte si domov přesně dle vašich představ. Nebo si libovolně nakombinujte interiér s bílou nebo šedou variantou kolekce Provence.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LaminoČasto hledaný produkt je k získání prostě na stránkách zařazený v sekci vitríny. Vyhledejte si oblíbené výrobky z této populární kategorie za super peníze. To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás více skvělých kousků značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní výrobek Vitrína W2D2S od našeho známého výrobce FORLIVING s.r.o. pohodlně pořídíte právě teď v nabídce za outletovou cenu. Nyní získáte od 9 666 Kč.