Vitrína W4D

S kolekcí nábytku Royal dostanete anglický styl i do vašeho domova. Vitrína vyrobená z lamina je produktem kolekce Royal, která byla... více informací »
Vitrína  W4D
4 672 Kč
Do obchodu
S kolekcí nábytku Royal dostanete anglický styl i do vašeho domova. Vitrína vyrobená z lamina je produktem kolekce Royal, která byla...

S kolekcí nábytku Royal dostanete anglický styl i do vašeho domova. Vitrína vyrobená z lamina je produktem kolekce Royal, která byla navržena zejména za účelem vytvoření teplé, útulné atmosféry vašeho domova a zaujme především milovníky stylového interiéru. Kombinace dekorů bílého kartáčovaného dřeva s odstínem divokého dubu na věncích prvků podtrhuje jedinečný design nábytku. Vitrína má 2 prosklená dvířka a 2 plná dvířka a uvnitř spodní části je 1 police. Síla lamina korpusu je 15 mm, přední části dvířek mají sílu 18 mm. Celkový rozměr ozdobné lišty je 80 mm, samotná vrchní deska má sílu 22 mm. Dodáváme v demontu. Zdobené úchytky zdůrazňují styl a dotváří luxusní dojem z celé kolekce. Nábytek z kolekce Royal splňuje také nároky na praktické využití nábytku a to zejména díky dostatku úložného prostoru, jímž jednotlivé prvky disponují. Vitrína je součástí kolekce Royal.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá Zlevněný produkt Vitrína W4D máte možnost sehnat nyní tady na našich stránkách ve známé sekci vitríny. Nyní můžete najít zcela nové produkty z této populární kategorie za parádní cenu. To není vše, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás více skvělých produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento výrobek Vitrína W4D od populární značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat na našich stránkách opravdu výhodně! Nabídky od 4 672 Kč.