Zrcadlo v rámu, vlnky chrom

Zrcadlo bez fazety v chromovém rámu s vlnkami z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného zrcadla nové... více informací »
Zrcadlo v rámu
3 337 Kč
Do obchodu
Zrcadlo bez fazety v chromovém rámu s vlnkami z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného zrcadla nové...

Zrcadlo bez fazety v chromovém rámu s vlnkami z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace. Síla zrcadla 4 mm. Šíře rámu 90 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 46×56 cm až do 80×160 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámu Povedený produkt Zrcadlo v rámu, vlnky jde sehnat teď tu na webu v oblíbené rubrice koupelnová zrcadla. Nyní najdete zcela nové kousky z naší sekce za výhodnou cenu! To není všechno, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás také další skvělé produkty značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární značka FORLIVING s.r.o. vám poskytuje top zboží Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Vynikající výrobek Zrcadlo v rámu, vlnky chrom od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. snadno naleznete na našich stránkách nyní téměř zdarma. Ceny od 3 337 Kč.