Dětská postel VMK002A bezbarvý lak,

Dětskou postel VMK002A nabízíme z masivu borovice s povrchovou úpravou bezbarvý lak. Vysoce stabilní postel je vyrobena z masivu... více informací »
Dětská postel VMK002A bezbarvý lak
2 460 Kč
Do obchodu
Dětskou postel VMK002A nabízíme z masivu borovice s povrchovou úpravou bezbarvý lak. Vysoce stabilní postel je vyrobena z masivu...

Dětskou postel VMK002A nabízíme z masivu borovice s povrchovou úpravou bezbarvý lak. Vysoce stabilní postel je vyrobena z masivu borovice o šířce 2,6 cm. Hrany jsou zaobleny z bezpečnostního hlediska. Veškerý materiál je ekologický a šetrný k životnímu prostředí. Barvy a laky splňují veškeré stanovené normy o nezávadnosti. Samostatně si můžete doobjednat matraci, rošt a úložný prostor v podobě 2 zásuvek, viz související produkty. Masivní postel vám dovezeme v demontu. Atesty: Veškeré atesty splňují požadavky EU (PN-EN 747 – 1 : 2007, PN-EN 747 – 2 : 2007). Použité barvy – AKRYCOL COLORLAK – na dětský nábytek, nábytek v bílé barvě může žloutnout (přírodní proces).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 90×200 cm

Tento designový produkt Dětská postel VMK002A bezbarvý lak, od naší známé značky FORLIVING s.r.o. snadno seženete aktuálně na webu za neuvěřitelně výhodnou cenu! Produkt momentálně prodáváme za 2 460 Kč.