Vysoká skříňka Anter, /

Vysoká skříňka Anter z bílé DTD s prvky v dezénu dub artisan. Koupelnová skříňka je vybavena 2 plnými dvířky, otevřenou... více informací »
Vysoká skříňka Anter
5 890 Kč
Do obchodu
Vysoká skříňka Anter z bílé DTD s prvky v dezénu dub artisan. Koupelnová skříňka je vybavena 2 plnými dvířky, otevřenou...

Vysoká skříňka Anter z bílé DTD s prvky v dezénu dub artisan. Koupelnová skříňka je vybavena 2 plnými dvířky, otevřenou policí a 1 zásuvkou. Pro pohodlné otevírání jsou dvířka i zásuvka opatřena zdobnou úchytkou. Uvnitř skříňky naleznete prostor rozdělený policí na dvě části, které vám poskytnou dostatek úložného pro vše potřebné. Vybavte si koupelnu dle vašich představ a potřeb společně s dalšími prvky této elegantní sektorové kolekce Anter(viz související produkty). Dodáváme v demontu. Vlastnosti: materiál DTD laminovaná dezén bílá / dub artisan šířka 41 cm hloubka 32 cm výška 191 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá Výjimečný produkt Vysoká skříňka Anter, / můžete koupit aktuálně tu ve známé rubrice koupelnový nábytek! Nyní můžete najít ještě jiné zboží ze zmíněné kategorie za parádní cenu!

Akční kus Vysoká skříňka Anter, / od známého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít tady nyní téměř zdarma. Akční cena 5 890 Kč.