Vysoká vitrína 2W2S

Vysokou vitrínu Ole 2W2S nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá vitrína má 2 zásuvky a 2 prosklené dveře,... více informací »
Vysoká vitrína  2W2S
8 170 Kč
Do obchodu
Vysokou vitrínu Ole 2W2S nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá vitrína má 2 zásuvky a 2 prosklené dveře,...

Vysokou vitrínu Ole 2W2S nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá vitrína má 2 zásuvky a 2 prosklené dveře, za kterými jsou 3 dřevěné police. Přední čela zásuvek jsou z bílé foliované MDF, pojezdy kovové rolničkové. A vysoké dřevěné nohy (38×38 mm) vám usnadní úklid. Dodáváme v demontu. Sklo ve dveřích je tvrzené.Chcete-li mít své vzpomínky z dovolené či fotografie své rodiny vždy na očích, můžete si přikoupit moderní LED osvětlení (viz varianty produktu). Originální kovové úchyty dotvářejí venkovský charakter nábytku. Nábytek tohoto stylu je dnes velmi oblíbený, a proto doporučujeme shlédnutí celé kolekce Ole. Jednotlivé prvky můžete libovolně uspořádat nejen v obývacím pokoji, jídelně, ale i dětském pokoji. – výška foliovaných nožek 16 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 201
Výjimečný kousek Vysoká vitrína 2W2S můžete pořídit mimo jiné tady u nás ve známé rubrice vitríny! Vyberte si ještě jiné produkty z naší kategorie za super ceny.

Unikátní a oblíbený výrobek Vysoká vitrína 2W2S od značky FORLIVING s.r.o. můžete pořídit na našich stránkách teď skutečně výhodně. Akční cena již od 8 170 Kč.