Výsuvná postel 8

Postel výsuvná dvojitá ze systémového nábytku do studentského pokoje Kitty je vyrobena z velmi kvalitních LTD materiálů o síle... více informací »
Výsuvná postel  8
9 468 Kč
Do obchodu
Postel výsuvná dvojitá ze systémového nábytku do studentského pokoje Kitty je vyrobena z velmi kvalitních LTD materiálů o síle...

Postel výsuvná dvojitá ze systémového nábytku do studentského pokoje Kitty je vyrobena z velmi kvalitních LTD materiálů o síle 25 mm a 16 mm s ABS hranou 0,6 mm. Jedná se o zajímavě řešené dvoulůžko, kdy při nedostatku prostoru uložíte dvě děti na jednu postel. Postel je doáváná včetně dvou zásuvek, ale nezahrnuje matraci a rošt, které lze dokoupit. Dodáváno v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Povedený produkt Výsuvná postel 8 seženete právě tu na webu ve známé sekci postele. Vyhledejte si oblíbené produkty z této oblíbené kategorie jednoduše online! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás více produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený kus Výsuvná postel 8 od populární značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat právě zde ve výprodejové akci. Nabídky od 9 468 Kč.