Prosklená vitrína W2D

Širokou vitrínu Frida W2D nabízíme z lamina v dezénu ořech shirin v kombinaci s černými detaily. Částečně prosklená vitrína má za každými... více informací »
Prosklená vitrína  W2D
6 268 Kč
Do obchodu
Širokou vitrínu Frida W2D nabízíme z lamina v dezénu ořech shirin v kombinaci s černými detaily. Částečně prosklená vitrína má za každými...

Širokou vitrínu Frida W2D nabízíme z lamina v dezénu ořech shirin v kombinaci s černými detaily. Částečně prosklená vitrína má za každými dveřmi 3 poličky pro umístění knih, oblečení či vystavení dekoračního skla a porcelánu z vaší sbírky. Vitrínu s plastovými nožkami i úchytkami vám dodáme v demontu. V případě, že nemáte času nazbyt, naši montéři vám ji ochotně smontují. Prohlédněte si i další části systému Frida a vybavte si obývací pokoj podle svých možností. Předností této výrazné kolekce jsou vysoké nohy, které nábytku dodávají lehkost a zároveň vám usnadní úklid.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 185 Tento kvalitní produkt můžete dostat bez obtíží tady u nás zařazený v rubrice vitríny. Nyní najdete oblíbené produkty ze zmíněné kategorie za výhodnou cenu! Tato značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě vyrábí špičkové výrobky. A to ještě není vše. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více! U nás najdete další produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní produkt Prosklená vitrína W2D značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte zrovna skutečně výhodně. Akční cena od 6 268 Kč.