Vitrína W2D

S kolekcí nábytku Royal dostanete anglický styl i do Vašeho domova. Vitrína vyrobená z lamina je produktem kolekce Royal, která byla... více informací »
Vitrína  W2D
8 309 Kč
Do obchodu
S kolekcí nábytku Royal dostanete anglický styl i do Vašeho domova. Vitrína vyrobená z lamina je produktem kolekce Royal, která byla...

S kolekcí nábytku Royal dostanete anglický styl i do Vašeho domova. Vitrína vyrobená z lamina je produktem kolekce Royal, která byla navržena zejména za účelem vytvoření teplé, útulné atmosféry Vašeho domova a zaujme především milovníky stylového interiéru. Kombinace dekorů bílého kartáčovaného dřeva s odstínem divokého dubu na věncích prvků podtrhuje jedinečný design nábytku. Vitrína má 5 zásuvek, 2 police a 4 skříňky. Ve spodních skříňkách s plnými dvířky je police. Vitrínu lze využít také v jídelně jako příborník. Síla lamina korpusu je 15mm, přední části zásuvek a dvířek mají sílu 18mm. Celkový rozměr ozdobné lišty je 80 mm, samotná vrchní deska má sílu 22 mm. Dodáváme v demontu. Zdobené úchytky zdůrazňují styl a dotváří luxusní dojem z celé kolekce. Nábytek z kolekce Royal splňuje také nároky na praktické využití nábytku a to zejména díky dostatku úložného prostoru, jímž jednotlivé prvky disponují. Vitrína je součástí kolekce Royal.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bíláLevný výrobek Vitrína W2D jde koupit nyní tady na našem webu umístěný v rubrice příborníky. Nyní si můžete pořídit kvalitní produkty z této populární kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce najdete další kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě kus Vitrína W2D originál od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat na našich stránkách ve slevě. Nyní pořídíte jen za 8 309 Kč.