Boxspring postel Wainag x200, světle šedá

Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl - právě tento díl určuje název typu... více informací »
Boxspring postel Wainag x200
27 890 Kč
Do obchodu
Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl - právě tento díl určuje název typu...

Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl – právě tento díl určuje název typu postele – boxspring. Ten je vyroben z masivního rámu a je zároveň ortopedickým podkladem pro matraci. Přední výhodou je však jejich výška – díky zvýšení postelí se do nich snáze ulehá i vstává. Přes matrace je ještě navíc tzv. Topper, což je vrchní slabší matrace, která slouží jako ochrana matrací spodních a prodlužuje tak jejich životnost. Postel Wainag je ztělesněním elegance. Světle šedá látka Mono a dekorativní prošívání vysokého čela úžasně ozvláštní a rozzáří i vaši ložnici. Díky úložnému prostoru pod každou půlkou lůžka můžete uschovat všechny potřebné věci a lůžkoviny a mít je tak stále po ruce. Dodáváme včetně matrací i Topperu 5 cm v demontu. Postel Wainag nabízíme také v rozměru 160 x 200 – viz související produkty níže. Možnost objednat v dalších barevných provedeních látky Mono – pro více informací nás kontaktujte. Dodací lhůta individuální objednávky je 6-8 týdnů. Upozorňujeme, že cena se v tomto případě navýší.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Látka Oblíbený kousek Boxspring postel Wainag x200, světle máte možnost koupit pohodlně tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci postele! Nyní si můžete koupit oblíbené kousky z naší rubriky snadno online. To není všechno, naše nabídka je široká! U nás v nabídce najdete další vybrané produkty značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní výrobek Boxspring postel Wainag x200, světle šedá od známé značky FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete na našich stránkách teď ve slevě. Nabídka od 27 890 Kč.