Zásuvková komoda Rea Wave 3

Máte rádi originalitu? Jednotlivým výběrem předních čel 4 zásuvek docílíte dokonalé harmonie a krásného vzhledu vašeho... více informací »
Zásuvková komoda Rea Wave 3
5 924 Kč
Do obchodu
Máte rádi originalitu? Jednotlivým výběrem předních čel 4 zásuvek docílíte dokonalé harmonie a krásného vzhledu vašeho...

Máte rádi originalitu? Jednotlivým výběrem předních čel 4 zásuvek docílíte dokonalé harmonie a krásného vzhledu vašeho domova. Zásuvkovou komodu Rea Wave 3 nabízíme z lamina v řadě moderních dezénů. Čela 4 zásuvek vybírejte jednotlivě až z 16 barevných odstínů. Zásuvky s kuličkovým plnovýsuvem a integrovaným tlumením poskytnou dostatek praktického prostoru nejen na oblečení. Plastové nožičky ve stříbrném provedení mají výšku 2 cm. Dodáváme v demontu. Komoda je vyrobena z 16 mm silné kvalitní laminované DTD. Vrchní deska je zesílená 25 mm. Hrany chrání ABS o síle 2 mm a 0,5 mm. Ideálně kombinujte s dalšími komodami a nočním stolkem z univerzální kolekce kvalitní slovenské výroby (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 76,3

Kvalitní výrobek Zásuvková komoda Rea Wave 3 od dodavatele s dlouholetou historií FORLIVING s.r.o. pohodlně seženete aktuálně za výhodné peníze! V akci za cenu 5 924 Kč.