Noční stolek v dekoru dub welington Quetro (set 2ks)

Set dvou nočních stolků z kolekce nábytku v dekoru dub welington Quetro. Stolky můžete zakoupit také v rámci ložnicové sestavy Quetro. Noční stolky... více informací »
Noční stolek v dekoru dub welington Quetro (set 2ks)
3 450 Kč
Do obchodu
Set dvou nočních stolků z kolekce nábytku v dekoru dub welington Quetro. Stolky můžete zakoupit také v rámci ložnicové sestavy Quetro. Noční stolky...

Set dvou nočních stolků z kolekce nábytku v dekoru dub welington Quetro. Stolky můžete zakoupit také v rámci ložnicové sestavy Quetro. Noční stolky se 2 zásuvkami z lamina dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Tento zlevněný kus Noční stolek v dekoru dub máte možnost pořídit bez obtíží tu na webu v populární rubrice noční stolky! Nyní můžete najít parádní produkty z této oblíbené sekce za internetové ceny! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka FORLIVING s.r.o. vyrábí velmi kvalitní sortiment. Nakupujte výhoděn u nás!

Unikátní a oblíbený produkt Noční stolek v dekoru dub welington Quetro (set 2ks) originál od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit u nás nyní v akci. Teď v akci 3 450 Kč.