Komoda WOM 3D

Moderní komodu WOM 3D se 3 dvířky nabízíme z lamina v dezénu buk. Vniřní prostory komody na kolečkách rozdělují 2 poličky.... více informací »
Komoda WOM 3D
3 800 Kč
Do obchodu
Moderní komodu WOM 3D se 3 dvířky nabízíme z lamina v dezénu buk. Vniřní prostory komody na kolečkách rozdělují 2 poličky....

Moderní komodu WOM 3D se 3 dvířky nabízíme z lamina v dezénu buk. Vniřní prostory komody na kolečkách rozdělují 2 poličky. Univerzální vzhled naplní očekávání všech, kteří oceňují kombinaci jednoduchosti a elegance. Praktický a snadno udržovatelný nábytek kolekce Wom, který bude zdobit interiér vaší ložnice, obývacího pokoje, dětského pokoje nebo kanceláře, nabízíme i v dalších dezénech (viz související produkty). Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor buk
Akční a ve slevě produkt Komoda WOM 3D máte možnost najít právě nyní tady na webu v oblíbené rubrice komody! Připravili jsme zlevněné výrobky z naší sekce v bezva akci! To ovšem není vše, máme toho více! Máme v nabídce také více skvělých produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní zboží ! A tady je důkaz!

Akční a ve slevě kus Komoda WOM 3D originál od značky FORLIVING s.r.o. máte možnost pořídit momentálně v naši nabídce se slevou. Právě teď za cenu 3 800 Kč.