Komoda WOOD 2D

Kombinovanou komodu WOOD 2D nabízíme z lamina v dezénu dub craft zlatý s černými detaily. Ideální komoda s prostorem na vystavení nádobí či... více informací »
Komoda WOOD 2D
5 437 Kč
Do obchodu
Kombinovanou komodu WOOD 2D nabízíme z lamina v dezénu dub craft zlatý s černými detaily. Ideální komoda s prostorem na vystavení nádobí či...

Kombinovanou komodu WOOD 2D nabízíme z lamina v dezénu dub craft zlatý s černými detaily. Ideální komoda s prostorem na vystavení nádobí či dekorací i uložení méně potřebných věcí do polic za 2 dvířky. Vnitřní uspořádání si prohlédněte podrobněji v galerii. Masivní a stabilní nábytek ideální pro nadšence moderních řešení dodáváme v demontu. Nábytek ze stylové kolekce Wood bude skvěle vynikat v jídelně či obývacím pokoji. Kombinace dřeva s černou působí úžasně, dodává interiéru elegantní vzhled, ale neztrácí svůj útulný dojem. Hrany nábytku chrání ABS před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LaminoVynikající výrobek Komoda WOOD 2D najdete právě zde tu umístěný v rubrice komody! Najděte si oblíbené kousky z této rubriky za zcela nejnižší cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. poskytuje vynikající zboží.

Kvalitní a velmi žádaný kus Komoda WOOD 2D od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte právě zde za akční cenu. Nyní za akční cenu 5 437 Kč.