Vitrína WOOD 1D1W

Šatní skříň WOOD 4D nabízíme z lamina v dezénu dub craft zlatý s černými detaily. Úložný prostor naleznete v policích za 4... více informací »
Vitrína WOOD 1D1W
5 153 Kč
Do obchodu
Šatní skříň WOOD 4D nabízíme z lamina v dezénu dub craft zlatý s černými detaily. Úložný prostor naleznete v policích za 4...

Šatní skříň WOOD 4D nabízíme z lamina v dezénu dub craft zlatý s černými detaily. Úložný prostor naleznete v policích za 4 dvířky. Vnitřní uspořádání si prohlédněte podrobněji v galerii. Masivní a stabilní nábytek ideální pro nadšence moderních řešení dodáváme v demontu. Nábytek ze stylové kolekce Wood bude skvěle vynikat v jídelně či obývacím pokoji. Kombinace dřeva s černou působí úžasně, dodává interiéru elegantní vzhled, ale neztrácí svůj útulný dojem. Hrany nábytku chrání ABS před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 195,5Kvalitní a levný produkt Vitrína WOOD 1D1W je k získání rovnou tady a teď na našem webu v populární rubrice vitríny! Prozkoumejte ještě další produkty ve zmiňované rubrice za skvělou cenu. To ale není všechno, naše nabídka je široká. Máme v nabídce také další skvělé produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí prvotřídní zboží.

Tento žádaný produkt Vitrína WOOD 1D1W od společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete tady a teď právě opravdu výhodně! Nyní za akční cenu 5 153 Kč.